Houten mini kinderkeuken Rosali van Woodtoys. Heerlijk een pizza in de oven, soepje op het fornuis en natuurlijk een tomaatje afspoelen in de wasbak. Complete keukenset met bordje, frietjes, een wortel, peper en zoutvaatje, pan en tomaat. Super compact model tafelmodel die ook mee kan op vakantie of logeren. Aanrechthoogte 29 cm.
Actie: Nu met 25,- korting.
Tijdelijk niet leverbaar
| Product overzicht | |
| Beoordelingscijfer |
(7) |
|---|---|
| Actie |
Actie: Nu met 25,- korting. |
Leuke kleine keuken. mijn kleine meid is er erg blij mee!
De kinderkeuken past mooi op de tafel in de camper, dus onze dochters zijn er uren zoet mee.
Erg handig vooral op weg naar Frankrijk. Er zitten vele losse onderdeeltjes bij waardoor het bakken en braden nog leuke wordt.
Ik zou bovenstaand vermelden; dat de keuken zonder de kleine delen al voor jongere kindjes erg leuk is! Hartelijke groet, Martha
Goed geregeld
en blije dochter ;-)
Lynne is helemaal happy met haar keukentje. Ik eet me suf aan houten frietjes! Tip: de accesoires die erbij horen ook een foto zou prettig zijn.
Onze dochter van 2 vind het prachtig. Mooi klein model die nog een keertje meegenomen kan worden!